Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Krasnolud (Dwarf) w grze Lineage 2


Krasnolud (Dwarf)

Krasnoludy to rasa ziemi. Charakteryzują się dużą siłą, osobliwą naturą oraz zamiłowaniem do tworzenia nowych przedmiotów. Po zniszczeniu Tytanów krasnoludy zawsze stawali po stronie silniejszej rasy. W rezultacie stali się odizolowaną od innych ras nacją odtrącaną za swoją pazernośc. Ich strukturę społeczną można by porównac do wielkiej korporacji. Słyną z bardzo dobrej organizacji i przedsiębiorczości. Dzielą się oni na Scavengerów, którzy zdobywają materiały oraz Artisanów, których zadaniem jest składanie z tychże materiałow przedmiotów.

Specjalne umiejętności: Mają dużo większy udźwig od innych ras, dzięki czemu mogą nosic ze sobą duże ilości przedmiotów.

Cechy charakterystyczne: Ogólnie poza siłą, krasnoludy nie posiadają nadzwyczajnych umiejętności.

Krasnoludy:
Wszyscy dorośli krasnale należą do szkoły manufaktury. Powiększają tam swoją wiedzę na tematy produkcji oraz handlu. Uczą się jak tworzyc zbroje, bronie, pancerze, tarcze, biżuterię oraz machiny oblężnicze. Tam też dowiadują się jak zdobywac materiały niezbędne do produkcji.

Styl gry:
Krasnoludy w przeciwieństwie do innych wojowników, słabo sprawdzają się na polu bitwy. Ich zadaniem jest gromadzenie oraz przetwarzanie zdobyczy, w postaci materiałow. Słyną one raczej z bogactwa niż wojennego rzemiosła, mimo to krasnoludy dobrze spisują się w roli tanków w party.

 

Podstawowe parametry:
INT 20
STR 39
CON 45
MEN 27
DEX 29
WIT 10

 Wioska startowa:

 


ZAGRAJMY INACZEJ--> czyli mini kompendium dla kraśka z włócznią

Nie jest prawdą, że krasnolud to dobry tank. Przeciętny... owszem. Krasnolud ma co prawda mało skilli, ale umiejętne granie tą postacią daje niesamowite profity. Kowal czy Poszukiwacz są bardziej skierowani w stronę DD, niż tanka.To utarty stereotyp- ludziska dodają jeszcze do Kondycji/Sily, na broni Health, Augumentet- najlepiej z HP i klepią... co prawda cierpliwość jest cnotą... ale można inaczej zagrać.W końcu krasnoludy mają największy light armor maestry(co można wykorzystać w dobrym party wkładając odpowiednią lekką zbroję). Wystarczy zarzucić krasnoludowi dexem+5 na rzecz cona(bo po co nam po 15khp), dobrać odpowiednią zbroję dającą do szybkości ataku, włócznie(low A, lub S) z haste i gotowe. Macro z bluntem+skille jest tutaj bardzo ważne. Dodatkowo średniej klasy łuk z którym i tak będziemy zbierać dobre wyniki. Taki krasnolud naprawdę daje dużo radości, nieraz się o tym przekonałem na pvp/pve. Wymaga to od gracza zaangażowania, nie jak w przypadku "tanka" /target, /attack...

pzdr, teo;)

Anonymous, pt., 10/02/2009 - 05:40