Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Mroczy Elf (Dark Elf)


Mroczny Elf (Dark Elf)


Rasa ciemnych elfów
była jednym ze szczepów rasy Elfów, jednak została wygnana z powodu uprawiania pokryjomy czarnej magii w celu zdobycia wiedzy na temat siły ludzi. Przegrali potyczkę z elfami lecz mimo to nadal odkrywali tajniki ciemnej magii. Mroczne elfy są podobne do swoich braci elfów. Róznią się jedynie tym iż są szczuplejsze, posiadają niebiesko-szarą cerę, srebrne włosy. W swoim życiu kierują się nauką swojej boginii Shilien, Bogini Śmierci.

Specjalne umiejętności: W porównaniu do innych ras Elfy potrafią dłużej wytrzymac pod wodą oraz mogą skakac z wyższych wzniesień.

Cechy charakterystyczne : Dzięki temu iż posiadają wysoki współczynnik INT oraz STR, jest to rasa obdarzona największym atakiem zarówno fizycznym jak i magicznym.

Mroczne Elfy Wojownicy:
Elficcy wojownicy szkolą swoją siłę aby móc stawac w obronie swoich ojczystych lasów oraz swoich pobratyńców przed wrogami, do których oprócz potworów należy każda inna rasa. Na wojowników wybierane są najczęściej młode Elfy o silnych ciałach i światłych umysłach.

Styl gry:
Styl walki wojowników jest podobny do walki innych ras. Aczkolwiek posiadają największą siłę od innych odmian oraz potrafią władac czarną magią i magia pomocniczą. Dzięki temu iż posiadają wysoki poziom parametru DEX są bardzo szybkie w walce, natomiast ogrom siły jaką posiadają potrafi siac spustoszenie na polu bitwy.

Podstawowe parametry:
INT 25
STR 41
CON 32
MEN 26
DEX 34
WIT 12

Mroczne Elfy Mistycy:
Mroczne Elfy Mistycy muszą przejśc bardzo trudne szkolenie aby posiąśc wiedzę na temat czarnej magii. Używają oni zarówno czarnej jak i białej strony magicznego świata. Noszą specjalną szatę oraz laskę.

Styl gry:
Styl gry Mrocznych elfów jest podobny do gry ludzi, z tym że posiadaja one znacznie większą siłę kosztem szybkości regeneracji manny.

Podstawowe parametry:
INT 44
STR 23
CON 24
MEN 37
DEX 23
WIT 19

Wioska startowa: