Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Opis questa Trial of the Challenger w grze Lineage 2


Trial of Challenger

1. Quest zaczyna się w Dion Town, u Kash, który znajduje się naprzeciw wejście do WareHouse. Wysle cię on do Undine Waterfalls w Neutral Zone (obecnie południowo wschodnia część Swamplands), aby pokonać moby o nazwie 'Shyslyssys' (obecnie Shyslassys).


2. Jaskinia znajduje się za wodospadem (żółta pineska), jak tylko wejdziesz, szukaj Shyslassys. Otoczona jest ona małymi grupkami Cave Basilisks. Wszystkie moby są łatwe do zabicia ale na wszelki wypadek weź kilka HP potów.


3. Jak tylko zabijesz Shyslassys, otrzymasz Scroll of Shyslassys oraz złamany klucz. Następnie pojawi się skrzynia, którą możesz tym kluczem otworzyć. Nagrodą jest niewielka ilość adeny lub losowy fabric.

4. Wróć do Kash ze zdobytym Scroll-em, a otrzymasz Letter of Kash. Udaj się do Giran Town i porozmawiaj z Martien (zaznaczony jest na mapie przez żółta pineskę).

5. Martien wyśle się do jaskini, położonej niedaleko Floran Village, aby zgładzić moba o nazwie 'Gorr'.


6.Jaskinia Gorr-a znajduje się niedaleko Monster Race Track i nie jest trudna do znalezienia. Kieruj się żółtą pineską na mapie. Wewnątrz jaskini, znajdziesz moba podobnego do Shyslassys. Zabij go.

7. Gdy zabijesz Gorr-a otrzymasz Mark of the Watchers Eye, wróć do Martien i pokaż mu zdobyty przedmiot. Martien wyśle cię w celu zabicia kolejnego potwora o nazwie: 'Baraham', który ukrywa się w jaskini niedaleko siedziby Gorr-a.

8. Po pokonaniu Baraham-a w jego jaskini (oznaczonej na mapie przez pineskę) otrzymasz Watchers 2nd Eye. W tym samym czasie w jaskini pojawi się Raldo. Zamiast wracać do Martien, porozmawiaj z Raldo.

9. Raldo poinformuje cię iż się pomyliłeś i teraz tylko on może zapewnić ci Mark of Challenger. Zaoferuj swoją pomoc w geście przeprosin, idź do Dwarven Village na prośbę Raldo.10. Porozmawiaj z Filaur w Grey Pillar Guild, następnie udaj się do Mithril Mines aby zabić Succubus Queen.11. Bądź ostrożny, ponieważ większość mobów w kopalni jest agresywna. Udaj się wgłąb Mithril Mines, schodź bardoz powoli i ostrożnie. Kieruj się naprzód dopuki nei znajdziesz się w wielkiej sali, udaj się na najniższy poziom a następnie idź do tunelu. Kieruj się w dół dopuki nei znajdziesz komnaty jak na zdjęciu poniżej. Tam znajduje się Succubus Queen. Są łatwi do zabicia ale mniej na wszelki wypadek HP potiony.12. Po zabiciu Succubus Queen, Raldo pojawi się znowu. Porozmawiaj z nim a on nagrodzi cię Mark of Challenger.

Gratulacje ukończyłeś questa!