Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Opis questa Trial od Duty w grze Lineage 2


Trial od Duty

1) Quest zaczyna się w Warrior Guild w Giran u Grand Master Hannavalt. Nakaże ci on odwiedzić Sir Aron Tanford, którego znajdziesz w południowej części Wastelands. Da ci także 61 Dimensional Diamonds, które możesz wykorzystać na potrzeby questa.

2) Sir Aron Tanford stoi obok domu, niedaleko Ol Mahum Checkpoint. Da ci on Old Knights Sword, (miecz dwuręczny, non grade) oraz rozkaże zabijać szkielety w Wastelands dopuki nie pojawi się Spirit of Herod. Bić moby możesz każdą bronią, ale Heroda zabij otrzymanym mieczem.

3) Skeleton Raider oraz Maruaders są w głębi Wastelands. Powinieneś poradzić sobie z nimi sam.

Kiedy Quest Monster, Spirit of Sir Herod pojawi się, nie będzie agresywny. Wyciągnij Knights Sword i zabij go, sugeruję mieć kilka HP potów. Otrzymasz od niegoKnights Tear, z którym wróc do Aron.

4) Aron wyśle cię do Dark Elf Guild w Dion, na spotkanie z Sir Kiel Nighthawk.

5) Sir Kiel Nighthawk jest w Dion Dark Elf Guild. Rozkaże ci zabijać ghouls oraz strains na Execution Grounds.

6) To jest bardzo łatwe. Quest itemy wylatują z każdego moba.

7) Jak tylko zbierzesz wszystkie części wróć do Dion do Kiel. Wysle cie on spowrotem na Execution Grounds aby zabijać Hangman Trees, które są o krok od wcześniej zabijanych.

8) Po około 1-2 drzewach, pojawi się Spirit of Sir Talianus. Nie walcz z nim! Porozmawiaj z nim a następnie wróć do Dion do Kiel.

9) Kiel wyśle cię do Hunters Village do Sir Isael Silvershadow.

10) Isael Silvershadow, jest w Hunters Village. Zleci ci zabijanie Leto Lizardmen dla 20 article pieces. Użyj teleportu: Town of Oren->Plains of Lizardmens..

11) Questowy przedmiot leci z każdego moba, ale może przydać ci się kolega gdyż są to agresywne i dość mocne moby.

12) Gdy uzbierasz 20 sztuk, wróć do Isael, która wysle cię do Father Dustin w Giran.

13) Priest Dustin stoi w Einhasad Temple w Giran, opowie ci ochydna historię o zbieraniu części z Breka Orc Overlords. Teleportuj sie z Giran na Breka Orcs. Jest to na północ od Giran także możesz też iść pieszo.

14) Zabijaj Breka Orc Overlords, 4 potrzebne części powinieneś uzbierać bardzo szybko. Wróć następnie do Giran spowrotem do Dustin.

15) Dustin podizękuje ci i wysle cię do Sir Collin Windawood na Talking Island. To idealna pora aby użyć otrzymane wsześniej kryształy. Poprostu zamień je na SOE do konkretnego miasta.

16) Na Talking Island, udaj się pod Obelisk of Victory. Porozmawiaj z Sir Collin Windawood, a następnie wróć spowrotem do Giran do Priest Dustin.

17) Priest Dustin w Giran wyśle cię tam gdzie zacząłeś czyli do Grand Master Hannavalt, w Fighters Guild.

18)Ostatnim krokiem zadania jest rozmowa z Hannavalt w Fighters Guild w Giran, aby zdobyćMark of Duty, 79,832 exp i 3750 sp.