Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na Artisan -a w grze Lineage 2


1. Zacznij quest w Dwarven village u blacksmith-a rozmawiając z Silvera.

Wyśle cię ona do opuszczonych kopalni węgla ( Coal Mines) abyś przyniósł jej zęby Boogle Ratmen oraz Ratmen Leaders2. Wejdź do kopalni i udaj się do trzeciej komnaty . Znajdziesz tutaj Boogle Ratmen. Zabijaj je dopuki nie zdobędziesz 10 teeth (zębów).

3. Przejdź ten pokój aż dojdziesz do głębokiej komnaty, zejdź na samo dno, tam znajdziesz Boogle Ratmen Leaders. Zabijaj je dopuki nie zdobędzisz 2 teeth (zębów).

4. Wróć do Silver w mieście. Poprosi cię o wybranie miasta (ja wybrałem Shuttgart), następnie wyśle cię aby porozmawiać z Obi w Plunderous Plains.5. Idź na dół wzdłóż torów kolejowych aż znajdziesz Obi-ego.

6. Będzie on bredził po czym wyśle cię do blacksmith-a w Shuttgartshop. Ma on na imię Hitchai.7. Hitchi zada ci kilka pytań po czym odeśle cię z powrotem do Obi-ego.

8. Obi znowu zacznie bredzić, po czym powie ci, abyś zobaczył się z głównym kowalem (head blackmith) niedaleko stąd.

UWAGA: Czasami bywa, że quest jest zbugowany. W takim wypadku po rozmowie z head blackmithem w Dwarven village oraz Shuttgart musiałem także udać się do Gludio.

9. Jak tylko zdobędziesz 20 level porozmawiaj z Head Blackimth Mendio, którego znajdizesz w Gludio. Powiedz mu, że chcesz zmienić profesję na artisana.10. Gratulacje! Ukończyłeś zadanie, stałeś się prawdziwym artisanem!